Laksen – Lady Trondheim Jacquard O-neck Sweater

(62 kundeanmeldelser)
kr. 1.499,00
Product Details: Yarn: 100% Lambswool Colors: Multi color ENG: Classic Fairisle sweater in 100% wool. Inspired by the traditional Scottish technique from the Shetland Islands, using multicolored patterns and double-knit construction for added warmth and s … læs mere her

Er Laksen - Lady Trondheim Jacquard O-neck Sweater på lager?

Annonce
Køb Laksen - Lady Trondheim Jacquard O-neck Sweater

Beskrivelse

Laksen – Lady Trondheim Jacquard O-neck Sweater Varefakta

  • Navn: Laksen – Lady Trondheim Jacquard O-neck Sweater
  • Pris: kr. 1499.00
  • Mærke: Laksen
  • Fri Fragt: Ja, ved køb over kr. 499 (til pakkeshop)
  • Direkte link
  • Fortrydelsesret: 14 dage

Mange leder efter den billigste Laksen – Lady Trondheim Jacquard O-neck Sweater på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: gå til shop

Køb Laksen – Lady Trondheim Jacquard O-neck Sweater for kun kr. 1499.00 allerede i dag, så sendes den direkte hjem til dig. 

Laksen – Lady Trondheim Jacquard O-neck Sweater fra Laksen

Laksen – Lady Trondheim Jacquard O-neck Sweater ligger i toppen af listen med bedst sælgende varer i webshoppen i varegruppen Uldtrøje. Du får oven i købet lovpligtige 14 dages returret til at sikre dig mod fortrydelse af købet af din vare. Det overrasker ikke nogen, at der er mange der køber Laksen – Lady Trondheim Jacquard O-neck Sweater online hos webshoppen Hunterspoint, som giver dig det store udvalg til de rigtige priser. Vi har håndplukket varerne og blandt dem kan du helt sikkert finde noget du kan li, og der er det oplagte valg produktet er på siden. Når du handler online er priserne bedre- det skyldes bl.a. at sådan noget som husleje kan være meget lavere, da en god beliggenhed ikke er nødvendig.

Laksen – Lady Trondheim Jacquard O-neck Sweater kun kr. 1499.00

Når du svinger kortet i de danske webshops, er du sikret lidt bedre rettigheder, så du på nogle områder er bedre stillet, end hvis du handler I fysiske butikker. Du får med dine varer 14 dages returret. når du har handlet dine varer, og i nogle tilfælde giver shoppen endda mere og forlænger din returret til mere end de 14 dage. Derudover har du et meget større udvalg, og det giver en god gennemsigtighed på priserne, når man kan se de forskellige shops priser med det samme. For at det ikke skal være løgn, kan du endda lave en prissammenligning i løbet af nul-komma-fem med din smartphone eller tablet. Når du handler online er du også fri for, at bære alle varerne fra butikkens hylder hele vejen gennem butikken og hjem til dig selv. Webshoppen sender din varer direkte til din adresse, eller de kan blive sendt til din arbejdsplads, og det giver en god fleksibilitet for dig. Webshops har ikke en kø som i butikker eller supermarkeder det er slut med dårlig køkultur og vrissende mennesker, så det er slut med at blive irriteret over langsomme mennesker i køen.

62 reviews for Laksen – Lady Trondheim Jacquard O-neck Sweater

4.4 out of 5
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

Be the first to review “Laksen – Lady Trondheim Jacquard O-neck Sweater”

SKU: 55891912229188
Kategori:
Tags:

Product Details: Yarn: 100% Lambswool Colors: Multi color ENG: Classic Fairisle sweater in 100% wool. Inspired by the traditional Scottish technique from the Shetland Islands, using multicolored patterns and double-knit construction for added warmth and s … læs mere her